23. Dječji karnevalski korzo u Opatiji

23. Dječji karnevalski korzo u Opatiji

Sunčana nedjelja, 17. 02. 2019. izmamila je na opatijske ulice tisuće maškarica koje su šećući obojale put od gradske tržnice do Slatine. Šetali su Opatijom brojni likovi iz bajki i crtića, kao i druge originalne maske kreirane u radionicama odgajateljica, učiteljica, roditelja, djece i ostalih zaljubljenika u karneval: lego kockice, Maša i medvjed, Opatjski kukali, nogometaši, konjanici, maslačci, snjegovići, disco kugle i mnogi drugi koji su stigli iz raznih krajeva Hrvatske, ali i izvan naših granica.
Na pet pozornica djecu su pratili veseli voditelji Mario Lipovšek Battifiaca, Ivana Bilen, Larry Ambrozich, Irena Grdinić i Dražen Turina Šajeta. Na Slatini su se svi sudionici okrijepila krafnama i sokovima te je fešta nastavljena uz vesele animatore i muziku.
Sljedeće nedjelje čeka nas karnevalska povorka u Lovranu.