Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Dan otvorenih vrata novog vrtića na Punta Kolovi

Dan otvorenih vrata novog vrtića na Punta Kolovi

U subotu, 01. rujna 2018., kako je i najavljeno održan je Dan otvorenih vrata novog vrtića na Punta Kolovi tijekom kojeg su svi zainteresirani građani od 10,00 do 16,00 sati mogli prošetati vrtićem i razgledati naš novootvoreni objekt. Unatoč kišnom vremenu, vrtićem je toga dana prošetalo oko 350 posjetitelja kako onih velikih tako i malih, oduševljenih novim prostorima u kojima će od 03. rujna 2018. igrati se, učiti, rasti i veseliti se opatijska djeca.