Dječji vrtić Opatija osvojio drugo mjesto na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića PGŽ na Rabu

Dječji vrtić Opatija osvojio drugo mjesto na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića PGŽ na Rabu

Djeca Dječjeg vrtića Opatija sudjelovala su u subotu na 18. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića Primorsko-goranske županije održanom na nogometnom igralištu Blato u Rabu zajedno s još oko 400 djece iz 11 vrtića. Prevrtljivo vrijeme nije uspjelo pokvariti veselje, dobru zabavu i ovacije pa su mali olimpijci uspjeli pokazati svoje sportske vještine u šest disciplina – trčanju 50 metara, štafeti 4 x 25, skoku u dalj, bacanju loptice u dalj, nogometu (dječaci) i potezanju konopa (djevojčice) uz veliku podršku svojih roditelja i odgojitelja.

Kiša nas je dočekala tek na samom kraju kod podjele medalja.
Čestitamo svim našim olimpijcima na sudjelovanju i osvojenom 2. mjestu i srebrnom peharu!!