Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Obilježavanje Svjetskog dana zaštite okoliša

Svjetski dan zaštite okoliša diljem svijeta obilježava se 5. lipnja, na godišnjicu održavanja Konferencije Ujedinjenih naroda u Stockholmu 1972. godine posvećene okolišu, a na kojoj je usvojen Program zaštite okoliša Ujedinjenih naroda.

I ove godine DV Opatija priključio se obilježavanju ovog dana u suradnji s Udrugom Žmergo. Tako su u Parku Angiolina volonteri udruge Žmergo u suradnji s djecom opatijskog vrtića organizirali edukativne igre kroz koje su djeca učila o okolišu, prirodi te sortiranju i pravilnom odlaganju otpada, a u sklopu kampanje Zelena čistka. Dvadesetak mališana uživalo je u zabavnim igrama pod vodstvom stranih volontera koji su ih uz korisne „zelene“ savjeta naučili i pokoju riječ na jeziku zemlje iz koje dolaze.