Razgibavanje u zatvorenom

Razgibavanje u zatvorenom

26. ožujak 2020.

Već smo se poprilično uhodali u naš „Vrtić na daljinu“! Prošlog tjedna su nas grijale prve zrake proljetnog sunca, a ovaj tjedan započeo je iznenađenjem. Početak proljeća nam je donio hladnu buru i zubato sunce, a u našoj okolici i pahulje snijega. U nekim krajevima Hrvatske ima toliko snijega da djeca mogu praviti snjegoviće. Naravno ne prave ih u parkovima, nego samo u svom dvorištu, a netko i na balkonu.

S obzirom da je hladno, a i ne smijemo se previše kretati na otvorenom, dobro će nam svima doći još ideja za igru, zabavu i razgibavanje u stanu.

Aktivnosti za danas pripremila je za vas odgajateljica Josipa Ljubanović.

Želimo vam dobru zabavu i puno smijeha!

Fizičke aktivnosti u zatvorenom
Kartice za balansiranje vrećicama
Otisci stopala i ruku
Primjer staze 
Primjer prometnih znakova