Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Stomatološki pregledi u vrtiću Opatija i Volosko

Stomatološki pregledi u vrtiću Opatija i Volosko

I ove godine Stomatološka ordinacija Dentivo iz Matulja u suradnji s Dječjim vrtićem Opatija organizirala je besplatni pregled zubiju djece u vrtiću Opatija i Volosko. Pregled je obavio stomatolog dr. Ervin Marušić za pnu djecu čiji su roditelji za to pokazali interes. Bila je to prilika da djeca bez straha, u ugodnoj atmosferi, podržana od strane svojih prijatelja i odgojitelja, pristupe pregledu.