Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Studenti Likovne akademije obogatili likovno iskustvo djece u vrtiću Volosko

Studenti Likovne akademije obogatili likovno iskustvo djece u vrtiću Volosko

Utorak 11. travnja 2017. u vrtiću Volosko studenti riječke Likovne akademije s profesoricom Darijom Žmak održali su radionicu s djecom u kojoj su zajednički izradili dinosaura od žice i platna, ukrašenog temperama i kolažem. Uz dobru zabavu s veselim i kreativnim umjetnicima, osim kaširanog dinosaura po imenu Rino, u radionici je dječjim rukama oblikovano i puno malih glinenih dinosaura. Uz studente, djeca su imala priliku iskušati se i u rezbarenju drva uživajući u nesvakidašnjem likovnom izrazu. Dječji uradci bit će izloženi na ovogodišnjem Festivalu znanosti, 27. travnja u prostorijama bivšeg Exportdrva u Rijeci u sklopu aktivnosti Vrtići za vrtiće.