Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Božićna predstava u vrtiću Lovran

Božićna predstava u vrtiću Lovran

U predbožićno vrijeme, odgajateljice vrtića Lovran razveselile su djecu predstavom Papač ružnih snova. Veliki broj okupljene djece zajedno sa svojim roditeljima mogao je i ove godine užvati u osvijetljenom dvorištu vrtića uz tople napitke i fritule, a kao iznenađenje stigao nam je i Djeda Mraz.