Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Djeca opatijskog vrtića obilježila EU tjedan mobilnosti

Djeca opatijskog vrtića obilježila EU tjedan mobilnosti

Europski tjedan mobilnosti od 2002. godine održava se u periodu od 16. do 22. rujna u organizaciji Europske komisije i nekoliko europskih organizacija. Tijekom tog tjedna gradovi promoviraju najbolje prakse povezane s održivim prometom i kretanjem. Ove godine EU tjedan mobilnosti promovira se uz temu "Čista, zajednička i inteligentna mobilnost".
U četvrtak, 21. rujna djeca vrtića Opatija u suradnji s Udrugom Žmergo tjedan mobilnosti odnosno kretanja obilježila su prigodnim programom. Na trgu ispred opatijske tržnice izrađen je poligon za mlade sudionike prometa. Nakon kratkog i zabavnog predavanja o zajedničkoj mobilnosti te utjecajima prometa na okoliš, vrtićari su se uhvatili "u koštac" s poligonom uz koji su usvojili neke prometne zakonitosti poput stavljanja sigurnosnog pojasa ili pravila ponašanja na pješačkom prijelazu te su se pritom vrlo dobro zabavili.