Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Djeca, roditelji i odgajatelji vrtića Volosko i Veprinac prikupljanjem čepova pomogli opremanju kabineta za vježbanje vida u Rijeci

Djeca, roditelji i odgajatelji vrtića Volosko i Veprinac prikupljanjem čepova pomogli opremanju kabineta za vježbanje vida u Rijeci

Tijekom mjeseca studenoga i prosinca 2018. godine područni vrtići Dječjeg vrtića Opatija - vrtići Volosko i Veprinac - uključili su se u nacionalni projekt "Želimo vježbati vid" riječke Udruge ...i djeci s ljubavlju. Mnoga djeca zajedno sa svojim roditeljima uključila su se u humanitarnu akciju sakupljanja čepova čija sredstva su namijenjena za opremanje kabineta za vježbanje vida u Rijeci.
Ciljevi projekta su edukacija građana, senzibilizacija društva o važnosti vida i problemima s kojima se susreću roditelji djece i djeca s oštećenjima vida, individualni rad, edukacija, zapošljavanje stručnog kadra, pokretanje vlastitog kabineta za vježbanje vida u Rijeci i Primorsko-goranskoj županiji kao i opremanje istog. 

Primoredaja sakupljenih čepova održana je utorak, 08. siječnja 2019. u prostorima Udruge.