Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Djeca škole djeci vrtića

Djeca škole djeci vrtića

Utorak, 19. 12. 2017. u vrtiću Opatija ugostili smo Glazbeno-scensku skupinu 4. D razreda O. Š. Rikard Katalinić Jeretov iz Opatije s učiteljicom Bojanom Lanča. Školarci su razveselili vrtićare nastupivši s lutkarskom predstavom "Ježić" opatijske autorice Ivanke Glogović Klarić te scenskom igrom "Ima li spasa za Djeda Mraza". Vrtićari su mogli vidjeti kako u školi nije sve tako ozbiljno, u školi se i igramo i uživamo...