Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Izložba svjetiljki u Gradskoj knjižnici i čitaonici Opatija

Izložba svjetiljki u Gradskoj knjižnici i čitaonici Opatija

U ponedjeljak, 23. travnja 2018. godine u Gradskoj knjižnici i čitaonici Viktor Car Emin u Opatiji otvorena je izložba svjetiljki. Svjetiljke su nastale u poludnevnoj skupini opatijskog vrtića tijekom projekta Struja koji se provodio u sklopu ovogodišnjeg Festivala znanosti, a izradila su ih djeca s odgojiteljicom Vesnom Marković i odgojiteljicom pripravnicom Ivom Afrić u suradnji s roditeljima. Izložba je otvorena povodom obilježavanja Noći knjige 2018. Prije otvorenja izložbe djeca su sudjelovala u pričaonici čitajući zajedno s djelatnicima gradske knjižnice.