Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Ljubica zubica i stomatolog u vrtiću Volosko

Ljubica zubica i stomatolog u vrtiću Volosko

Nakon posjeta djeci vrtića Opatija, Ljubice Zubica i stomatolog posjetili su djecu u vrtiću Volosko. Stomatolog dr. Ervin Marušić iz Stomatološke ordinacije Dentivo iz Matulja u ponedjeljak, 24. travnja obavio je besplatni stomatološki pregled one djece čiji su roditelji za to pokazali interes. Bila je to prilika da djeca bez straha, u ugodnoj atmosferi, podržana od strane svojih prijatelja i odgojitelja, pristupe pregledu. Posjet je realiziran u sklopu projekta očuvanja oralnog zdravlja kod djece "Ljubica Zubica" matuljske Stomatološke ordinacije Dentivo. Cilj projekta je kroz igru i animaciju umanjiti strah djeteta od dolaska stomatologu.