Prilagodba djece na vrtić - Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u vrtiće Opatija, Volosko, Ičići i Veprinac za pedagošku godinu...

Roditeljski sastanak "Prilagdoba djece na vrtić" za roditelje koji svoju djecu prvi put upisuju u naše vrtiće Opatija (Punta Kolova), Volosko, Ičići i Veprinac održat će se u petak, 31. kolovoza 2018. godine s početkom u 18:00 sati. Za više informacija kliknite na naslvo...

više...

Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Novogodišnja priredba u Dječjem vrtiću Opatija

Novogodišnja priredba u Dječjem vrtiću Opatija

Tijekom prosinca uz dobro raspoloženje te vedar duh i smijeh djece, roditelja i djelatnika vrtića održano je mnoštvo radionica, druženja i zabava u svim našim vrtićima. Za kraj, 27. prosinca 2018. pred punom dvoranom roditelja i dragih prijatelja, održana je zajednička priredba sve djece DV Opatija u našem novom objektu na Punta Kolovi. Priredbom, djeca i djelatnici DV Opatija poželjeli su svima ostvarenje najljepših želja u Novoj 2019. godini!