Otvoren natječaj za stručno osposobljavanje odgojitelja/ica

Od 19. travnja 2017. otvoren natječaj za pripravnike/ice odgojitelje/ice za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa uz potporu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u DV Opatija...

više...

Stomatološki pregled djece u vrtiću Opatija

Stomatološki pregled djece u vrtiću Opatija

Nakon posjeta Ljubice Zubice i Karijesa našem vrtiću, nastavili smo suradnju sa Stomatološkom ordinacijom Dentivo iz Matulja čije je stomatolog dr. Ervin Marušić u srijedu, 22. 02. 2017. obavio besplatni stomatološki pregled one djece čiji su roditelji za to pokazali interes. Pedesetak djeca bez straha, u ugodnoj atmosferi, podržane od strane svojih prijatelja kao i djelatnika vrtića, pristupilo je pregledu. Posjet je realiziran u sklopu projekta očuvanja oralnog zdravlja kod djece "Ljubica Zubica" matuljske Stomatološke ordinacije Dentivo. Cilj projekta je kroz igru i animaciju umanjiti strah djeteta od dolaska stomatologu.