Izbor za najljepši i najbolji vrtić u Hrvatskoj

Izbor za najljepši i najbolji vrtić u Hrvatskoj

U top 10 najboljih vrtića po izboru stručnog žirija su DV Grabrik iz Karlovca, DV Maslačak iz Đurđevca, DV Cvrčak iz Čakovca, DV Opatija iz Opatije, te s istim brojem bodova DV Maslačak iz Belišća, DV Cvrčak iz Malog Lošinja, DV Zvončić iz Ozlja, DV Ivanić Grad iz Ivanić Grada i DV Girica iz Cresa.

Prepoznajući vrijednosti i ciljeve projekta, u njega su se uključili Ministarstvo znanosti i obrazovanja i Agencija za odgoj i obrazovanje s kojima je portal gradonačelnik.hr osmislio stručne kriterije temeljem kojih je vrednovao pristigle prijave. Kriteriji za nagradu za najbolji vrtić bili su kvaliteta smještaja, usluge i nadstandardi koje osiguravaju djeci.

Više o izboru možete pročitati na sljedećim poveznicama:

https://gradonacelnik.hr/10-najboljih/beliscanski-vrtic-brani-titulu-i-ove-godine-56-vrtica-u-izboru-za-najljepsi-27-se-bori-za-titulu-najboljeg/ 

https://gradonacelnik.hr/10-najboljih/preko-40-tisuce-lajkova-za-vrtice-dv-maslacak-iz-belisca-uvjerljivo-obranio-titulu-najljepsega-najbolji-vrtic-je-dv-leptiric-iz-vukovara/