Lovranski vrtić i škola zajedno za lakši prijelaz

Lovranski vrtić i škola zajedno za lakši prijelaz

Nakon što su lovranski osnovnoškolci posjećivali vrtić i čitali vrtićarcima, budućim školarcima te naši školarci posjetili školsku knjižnicu, suradnja lovranske O. Š. Viktora Cara Emina i Vrtića Lovran nastavila se upoznavanjem budućih školaraca s učiteljicama i posjetima učionicama, u čije će klupe sjesti krajem ovog ljeta. Također, naši budući školarci posjetili su i školsku dvoranu gdje su zajedno s učiteljicama i učenicima četvrtih razreda sudjelovali u zajedničkim sportskim aktivnostima na satu tjelesnog odgoja. Ove su aktivnosti osmišljene u suradnji odgojitelja i stručnih suradnika vrtića s učiteljicama i profesorima lovranske škole kako bismo zajedno djeci olakšali prijelaz iz vrtića u osnovnu školu.