Online predavanje za roditelje: "Krenuli smo u vrtić - kako olakšati djeci i roditeljima?"

Online predavanje za roditelje: "Krenuli smo u vrtić - kako olakšati djeci i roditeljima?"

Započela je nova pedagoška godina koja uvijek na početku donosi brojne izazove, posebno novoj djeci koja su po prvi put krenula u vrtić, ali i njihovim roditeljima.  U vrtićima vrlo dobro znamo kako ovo razdoblje može biti stresno, zbog čega svake godine roditeljima nastojimo pružiti podršku te im olakšati novi moment u njihovom životu.   

Upravo stoga, pozivamo vas na još jedno predavanje za sve roditelje novoupisane djece "Krenuli smo u vrtić - kako olakšati djeci i roditeljima?" koje je pripremila pihologinja Tena Erceg Milković u suradnji s Centrom za podršku roditeljstvu Rastimo zajedno, a održat će se online, putem Zoom platforme u četvrtak, 21. 09. 2023. u 18:00 sati.

Na predavanje se možete uključiti putem poveznice: https://us02web.zoom.us/j/87695340723.Na kraju predavanja roditelji će psihologinji moći postaviti pitanja te saznati više o programima Rastimo zajedno.

Pridružite se i podijelite vašu priču prilagodbe na vrtić.