Vološćanski vrtićari presudili pustu: Tučnjavko svađalac otišao je u dim

Vološćanski vrtićari presudili pustu: Tučnjavko svađalac otišao je u dim

Kriv je za ruganje, šaptanje u društvu, za zezanje, za kašnjenje, za nedolaske u vrtić, za (ne)poslušnost, a ovo je samo dio podužih optužbi pod kojima je mići pust 'Tučnjavko svađalac' sinoć otišao u dim u voćnjaku Vrtića Volosko.

U prigodnoj svečanosti koja je prethodila paljenju Pusta, vološćanski vrtićari su u pratnji odgajateljica odrecitirali i otpjevali nekoliko pjesmica posvećenih zimi i karnevalu koji je upravo završio. Da sve ne ostane samo na priči, pobrinule su se odgajateljice koje su za roditelje i uzvanike pripremile fine slatko-slane zalogaje i tople napitke.

Kako je proteklo spaljivanje pusta pogledajte u video prilogu Novinet.hr - Paljenje pusta na Voloskom

Više informacija možete pogledati OVDJE na portalu Pod Učkun.