Animirani film o prihvaćanju različitosti i pozitivnim vrijednostima

Animirani film o prihvaćanju različitosti i pozitivnim vrijednostima

Osjećaj prihvaćenosti u djetinjstvu jedna je od najvažnijih komponenti sretnog odrastanja. Iz tog razloga Hrvatski savez za rijetke bolesti izradio je animirani film za djecu oboljelu od rijetkih bolesti i/ili s teškoćama u razvoju o prihvaćanju različitosti i pozitivnim vrijednostima u svrhu osnaživanja i poticanja socijalne uključenosti djece i mladih s rijetkim bolestima i/ili teškoćama u razvoju, a koji je djeci premijerno prikazan u sklopu edukacijsko-rehabilitacijskih Kampova za djecu s rijetkim bolestima i teškoćama u razvoju.

Animirani film prikazan je u sklopu projekta Razvoj Hrvatskog resursnog centra za rijetke bolesti (UP.02.2.2.06.0139) koji sufinancira Europska unija u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. sredstvima Europskog socijalnog fonda. Izrada video materijala sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Hrvatskog saveza za rijetke bolesti.

Film Moje boje možete pogledati na sljedećoj poveznici: https://www.youtube.com/watch?v=6DicVJPn8aM