Djeca, roditelji i odgojitelji zajedno na predstavi Gdje su nestale čarapice?

Djeca, roditelji i odgojitelji zajedno na predstavi Gdje su nestale čarapice?

Ideja za odlazak na predstavu Gdje su nestale čarapice? Gradskog kazališta lutaka Rijeka u riječku Dječju kuću bila je stvoriti izvedbeno-scensko okruženje koje će podupirati dječju prirodnu znatiželju, omogućiti im da slobodno sudjeluju, istražuju ili samo promatraju događanja i prostor oko sebe, sukladno njihov potrebama i mogućnostima, a da se pritom doprinosi emocionalnom i socijalnom povezivanju roditelja i njihovih beba/djece.

Takav ambijent, druženje stvara osjećaj mira, sigurnosti, opuštanja, podupiranja, znatiželje, povezanosti... što nam u ovom užurbanom vremenu itekako treba.

Zato smo zastali. I u toj poluprivatnoj izvedbi zaronili s glumcima - istražili multisenzorni umjetnički prostor, koji želi biti intiman kolaž pokreta, plesa, glasa, glazbe, zvuka, mirisa, dodira i vizualnih objekata.