Suvremeni vrtić za suvremenu obitelj

Eko radionice o kompostiranju u vrtiću Lovran

Eko radionice o kompostiranju u vrtiću Lovran

Nakon radionice o kompostiranju u vrtiću Volosko, iste su održane jučer i u vrtiću Lovran u tri skupine koje pohađaju poredškolska djeca. Radionice su održali članovi Udruge Žmergo online putem Zoom aplikacije. Neka su se djeca prisjetila, neka su naučila što je to kompostiranje, što možemo kompostirati i kako odgovornim ponašanjem očuvati okoliš.

Radionice se provode u sklopu projekta “Dječji vrtić Opatija – suvremeni vrtić za suvremenu obitelj" kojeg provodi Dječji vrtić Opatija koji je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda kroz Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Kako je bilo na radionicama i kako su ih djeca u lovranskom vriću doživjela pogledajte u galeriji fotografija.