Festival znanosti 2022. - Vrtići za vrtiće

Festival znanosti 2022. - Vrtići za vrtiće

Danas je u prekrasnom dvorištu riječkog Prirodoslovnog muzeja održana aktivnost Vrtići za vrtiće koja je organizirana u sklopu Festivala znanosti. Ovogodišnja inpirativna i zanimljiva tema "Život" potakla je mnoge da o njoj promišljaju te život promatraju s različitih aspekata. 

Uz nekolicinu riječkih vrtića, svoje projekte predstavila su djeca četiri odgojne skupine iz naših objekata Opatija, Volosko, Veprinac i Lovran zajedno sa svojim odgojiteljicama Patriciom Cerin, Ivanom Peša Okanović, Martinom Gašić, Ivom Neral, Doris Juračić, Danielom Vozila Žiković, Dariom Galović i Ivanom Buila Švađumović. 

Uz predstavaljanje svojih projekata djeca su sudjelovala u društvenim igrama u obližnjem parku u organizaciji Prirodoslovnog muzeja, posjetila uvijek zanimljiv postav muzeja te razgledala štandove ostalih vrtića i njihove maštovite uradke. 

Kako nam je bilo pogledajte u fotogaleriji.