Igre za buduće prvaše

Igre za buduće prvaše

Stiglo nam je proljeće, nakon kojeg će nam doći toplo ljeto, krajem kojeg ćete krenuti u školu. Važno je da do tada naučite pravilno držati olovku u ruci, uredno bojati, brojati, prepoznati što je broj, a što je slovo. Probajte naučiti i dane u tjednu i koja godišnja doba postoje. Da biste se lakše snašli u prostoru i svijetu oko sebe, naučite i gdje je gore, dolje, lijevo, desno, iznad, ispod….što je malo, veliko, tanko, debelo, okruglo, kvadratno...

Znamo da već puno toga znate i da svakog dana naučite ponešto novo! Nastavite tako!

Sjećate li se da ste u vrtiću svakog dana sa svojim odgajateljicama rješavali listiće i razne druge zadatke? Sada to možete i kod kuće. Za vas smo odabrali i pripremili različite zanimljive aktivnosti, a vi ih, dragi naši školarci, uz pomoć roditelja birajte i rješavajte.

Neki zadaci preuzeti su sa stranica www.artrea.com.hr i https://www.shutterstock.com/

Uživajte u učenju kroz igru!

Cirkus
Kišobrani
Križaljka životinje
Prometni labirint
Sudoku