Održan online roditeljski sastanak Priprema djece za školu

Održan online roditeljski sastanak Priprema djece za školu

Ponedjeljak, 13. prosinca 2021. održan je roditeljski sastanak za roditelje djece školskih obveznika koja sljedeće godine kreću u prvi razred. Psihologinja Gorana Mišćenić i edukacijska rehabilitatorica Nadia Novak Ramić upoznale su roditelje s vještinama i znanjima koja bi djeca trebala usvojiti prije polaska u školu kao i o načinima poticanja dječjeg razvoja u ovom razdoblju. Sastanku je prisustvovala i učiteljica Sanja Albaneže zaposlena u opatijskoj O. Š. Rikard Katalinić Jeretov, Područnoj školi Veprinac, a u svojem se izlaganju iz perspektive učitelja također osvrnula na način rada u prvom razredu, kao i na vještine te znanja koja su važna za što lakši početak školovanja.

Roditelji koji nisu mogli prisustvovati sastanku moći će pogledati snimku sastanka naknadno. Svi zainteresirani, mogu se javiti psihologinji na mail [email protected].