Posjet ravnatelja Dječjem vrtiću Opatija

Posjet ravnatelja Dječjem vrtiću Opatija

U opatijskom Centru Gervais od 14. do 16. 11. 2022. održana je regionalna konferencija predškolskih, osnovnoškolskih i srednjoškolskih ravnatelja "Odgojno-obrazovna ustanova-mjesto osnaživanja zajednice“. Prema programu, Dječji vrtić Opatija bio je domaćin grupi sudionika. Tijekom njihova posjeta opatijskom vrtiću, ravnateljica Biljana Šuša sudionike je upoznala sa sustavom predškolskog odgoja i obrazovanja u Hrvatskoj kao i radom samog opatijskog vrtića. Sudionici su imali priliku upoznati i povijest predškolskih ustanova u našem kraju.

Nakon obilaska Vrtića i posjeta vrtićkim skupinama gosti su izrazili zadovoljstvo i dali pozitivno mišljenje o načinu rada s djecom i funkcioniranju Ustanove u cjelini. Uvjete koje djeci rane i predškolske dobi osigurava Grad Opatija ocijenili su vrlo visokom ocjenom.