Rijeka psihologije ponovno nudi veliki broj zanimljivih tema

Rijeka psihologije ponovno nudi veliki broj zanimljivih tema

Rijeka psihologije i ove godine teče dalje unatoč okolnostima koje su nas zadesile. Psiholozi su i ove godine pripremili bogat program koji obuhvaća vrlo aktualne i važne teme, kao i one o kojima se razgovaralo i prethodnih godina. Stres, učenje, psihičko zdravlje, razvoj djece, komunikacija, zapošljavanje, mindfulness dobro su poznate teme o kojima će se ove godine pričati i u kontekstu "novog normalnog", a po prvi puta razgovarat će se o laganju, udomiteljstvu itd. U skladu s propisanim epidemiološkim mjerama većina aktivnosti će se odvijati u online okruženju, što će nekima Rijeku psihologije učiniti dostupnijom. Humanitarna akcija i dalje je nezaobilazni dio priče Rijeke psihologije, a ovve goidne prukupljat će se sredstva za Društvo psihologa Sisačko-moslovačke županije. Ove godine Rijeka pishologije slavi svoj 10. rođendan.

Pozivamo vas da pogledate program u kojem ćete zasigurno pronaći neke sadržaje koji će vam biti zanimljivi i korisni.

Više o manifestaciji Rijeci psihologije možete pronaći na poveznici https://rijekapsihologije.uniri.hr/, dok u program možete zaviriti uz pomoć ove poveznice https://rijekapsihologije.uniri.hr/program.